OT Winter - шаблон joomla Оригами

VILNIAUS KARATE LYGA - III ETAPAS

 
Data: 2024.03.17 (sekmadienis)
Vieta: Lengvosios atletikos manieže, Žemaitės g. 6, Vilnius Informuojame, kad II etape dalyvių skaičius – 800. Kai bus pasiektas šis dalyvių skaičius, registracija į varžybas bus stabdoma.
 
Kaip Jūs kovosite? Išskirtiniu ,,ROUND ROBIN” principu. Tai reiškia, kad kiekvienas savo pulkoje kovoja su kiekvienu, tad jei pirmoje kovoje nepasisekė nusiminti neverta, nes turėsite dar galimybę kovoti ir parodyti savo jėgas. Pagal nuostatus ,,pulkoje” maksimaliai gali būti 5 sportininkai, tad lauktų 4 kovos, kuriose puikiai galėsite parodyti treniruotėse įgytas žinias. Varžybose svarbiausia išbandyti savo jėgas prieš varžovus. Žinoma, prieš pačias varžybas yra esminis žingsnis įgyti konkurencinį pranašumą – praktikuoti konkrečius veiksmus ir techniką yra būtina, siekiant tobulinti savo žinias ir įveikti savo silpnąsias vietas. Šis pasiruošimas ne tik sustiprins jūsų pasitikėjimą, bet ir padės aiškiau suvokti savo stipriąsias bei silpnąsias savybes judant link savo išsikeltų tikslų, nes kiekviena kova, kiekvienos varžybos yra dar vienas laiptelis judant link savo tikslų. O kad tikslus pasiekti būtų lengviau, nelaukti, registruokitės ir atvykite į II-ąjį Vilniaus karate lygos etapą.
 
●susipažinti su varžybų nuostatais:
 
●perskaityti, atsispausdinti, pasirašyti ir įkelti į registracijos anketą tėvų sutikimą:
 
Pagalbinio personalo, teisėjų registracija:
Teisėjų ir Referių anketa https://forms.gle/mqyQp9wipbuu1th99
 
Pagalbinio personalo anketa https://forms.gle/mchEG8bbhfPMK4U66
 
Varžybas stebėti galima įsigijus žiūrovo bilietą: 
 
 
9:00-10:00 Kata rungties varžybos.
 
10:00 – 10:15 Varžybų pradžia A kategorija vaikai / jaunimas (7 kyu, kiti aukštesni diržai), visi suaugusieji (visos kategorijos ir visi kyu). Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis, kata rungties dalyvių apdovanojimas.
10:15 – 13:15 Kovos ant aštuonių/dešimt tatamių, pagal paskelbtą amžių, rungtis bei svorio kategorijas.
13:30 Pirmos varžybų dalies pabaiga.
 
13:30 – 13:45 pertrauka.
 
14:00 – 14:15 Varžybų pradžia B kategorijai (0, 10, 9, 8 kyu) amžiaus grupės iki 18 metų. Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis.
14:15 – 17:30 Kovos ant aštuonių/dešimt tatamių pagal iš anksto paskelbtas amžiaus grupes, svorius. 18:00 varžybų pabaiga.
 
*SVARBU – Varžybų tvarkaraštis yra preliminarus ir gali keistis.
 
Varžybų dalyvius turi kuruoti paskirtas kiekvieno klubo atsakingas asmuo su KLUBO ATRIBUTIKA. 
 
Renginio programą, registraciją bei taisykles ir kitą aktualią informacija galite rasti pas savo trenerius