Tvarkaraštis nuo 2019 09 01

  • Spausdinti

 

Naujamiestis, Statybininkų g. 5, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
naujokai ir 10 kyu

  17:10-18:10   17:10-18:10  

 

Šeškinės, Dūkštų g. 30, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos Gimnazija/Progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
naujokai ir 10 kyu

  15:45-16:45     15:45-16:45

 

Viršuliškės, Justiniškių g. 43, Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
  15:00-16:00   15:00-16:00  

 

Justiniškės, Rygos g. 10, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
naujokai ir 10 kyu
14:30-15:30   14:30-15:30    
Vaikai 6-12 metų
nuo 9 kyu
15:30-16:30   15:30-16:30    
Paaugliai 12-16 metų   19:05-20:15   19:05-20:15  

 

Šnipiškės, Linkmenų g. 8, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
naujokai ir 10 kyu
  14:30-15:30   14:30-15:30  
Vaikai 6-12 metų
nuo 9 kyu
  15:30-16:30   15:30-16:30  

 

Fabijoniškės, S.Stanevičiaus g. 98, Vilniaus Ateities mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
naujokai ir 10 kyu
14:35-15:35   14:35-15:35   14:35-15:35
Vaikai 6-12 metų
nuo 9 kyu
15:35-16:35   15:35-16:35   15:35-16:35
Paaugliai 12-16 metų 18:35-19:35   18:35-19:35   18:35-19:35
Suaugusiųjų 30+ grupė
19:40-20:50   19:40-20:50   19:40-20:50

 

Pašilaičių, Gabijos g. 8, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
  15:00-16:00   15:00-16:00  
Vaikų ir paauglių grupė   16:30-18:00   16:30-18:00  

 

Naujininkai, Kaminkelio g. 10, Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
18:00-19:00   18:00-19:00   18:00-19:00
Paauglių ir suaugusiųjų grupė 19:20-20:40   19:20-20:40   19:20-20:40